Nedělní oddechovky: hry, které musíte vyzkoušet!

2games buttons

Blíží se nám začátek pracovního týdne a abychom si ještě naposledy užili příjemný nedělní relax, máme pro vás pět nejzajímavějších her, které vás na několik hodin spolehlivě odradí od práce. Navíc nebudete muset za jejich stáhnutí utratit ani korunu.

1. Make Me Bald

V této hře si zahrajeme na holiče, k dispozici máme fotografii pána s vlasy, kterého můžeme vylepšit několika druhy knírků. Pokud si chcete stříhání do hola zpestřit, vyfoťte se telefonem – vaší fotografii si aplikace nahraje a můžete tak zjistit, jak by zrovna vám mohla mužná pleš slušet.

1

Make Me Bald Prank
Make Me Bald Prank

2. Nightclub Story™

Bezva oddechovka podobná “facebookovským” strategiím, respektive hrám, ve kterých budujete, zlepšujete a tvoříte zisk. V této hře jste majitelem diskotéky a vaším úkolem je míchat drinky, pouštět hudbu a v neposlední řadě také zlepšovat vzhled své diskotéky. Kdo se o svůj klub dobře postará, odměnou mu bude vysoká návštěvnost a také velké zisky. Hra oplývá mnoha funkcemi, rozhodně není nudná a myslím si, že se k ní budete rádi vracet.

2

Nightclub Story™
Nightclub Story™

3. Air Control Lite

Výborná logická hra, ve které máte za úkol navádět letadla a helikoptéry na předem určené přistávací plochy. Letadla lze navádět jakmile přiletí na displej. Jejich zjevení předem signalizují červené vykřičníky. Letovou dráhu musíte volit tak, aby se letadla vzájemně nestřetla. Od cca 50 správně navedených letadel se začíná situace přiostřovat a letadel přibývá. Sám jsem prozatím nenavedl více, než 65 letadel. Musím však uznat, že hra je to opravdu bezvadná. Proti známějšímu Flight Control je navíc zdarma.

3

Air Control Lite
Air Control Lite

4. Paradise Island

Princip této hry je velice podobný hře Nightclub Story. Pokud hrajete hry na Facebooku, nejvíce se jí podobá hra Island Paradise. Na začátku máte k dispozici ostrov, na ten přijíždí turisté a je tedy nutné jej zlepšovat a zejména budovat nové atrakce. S postupem času (a financí) je možné ostrov zvětšit a přikupovat nové a nové budovy, zeleň, či celé cesty. Kdo má tvořivého ducha, určitě si tuto hru oblíbí.

4

Paradise Island
Paradise Island

5. Fruit Shoot

Poslední oddechovkou je super záležitost hlavně pro ty, kteří mají rádi trošku krve. Hra je podmíněna věkovou hranicí 18+, což mi osobně přijde trochu zbytečné. Ve hře sice opravdu je trochu krve, ovšem není to nic strašného, dnešní děti hrají mnohem krutější hry. Velice zajímavé je nevšímat si jablka, které je nutné sestřelit, ale zkoušet střílet do různých části přítelova těla. Pokaždé je totiž scénář krve a sténání jiný, což se mi osobně moc líbí. Není to hra na několik hodin v kuse, ale čas od času se k ní rád vracím.

5

c22cbb499b9af5b4bd623584a376dcc0?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)