Menu

Nedělní oddechovky: hry, které musíte vyzkoušet!

Blíží se nám začátek pracovního týdne a abychom si ještě naposledy užili příjemný nedělní relax, máme pro vás pět nejzajímavějších her, které vás na několik hodin spolehlivě odradí od práce. Navíc nebudete muset za jejich stáhnutí utratit ani korunu.

1. Make Me Bald

V této hře si zahrajeme na holiče, k dispozici máme fotografii pána s vlasy, kterého můžeme vylepšit několika druhy knírků. Pokud si chcete stříhání do hola zpestřit, vyfoťte se telefonem – vaší fotografii si aplikace nahraje a můžete tak zjistit, jak by zrovna vám mohla mužná pleš slušet.

Make Me Bald
Swiss Codemonkeys
Verze1.2 (2. 2. 2012)
Velikost1,1 MB
2.1+


Zdarma

2. Nightclub Story™

Bezva oddechovka podobná “facebookovským” strategiím, respektive hrám, ve kterých budujete, zlepšujete a tvoříte zisk. V této hře jste majitelem diskotéky a vaším úkolem je míchat drinky, pouštět hudbu a v neposlední řadě také zlepšovat vzhled své diskotéky. Kdo se o svůj klub dobře postará, odměnou mu bude vysoká návštěvnost a také velké zisky. Hra oplývá mnoha funkcemi, rozhodně není nudná a myslím si, že se k ní budete rádi vracet.

Nightclub Story™
TeamLava, LLC.
Verze1.0.3 (25. 12. 2011)
Velikost20 MB
2.1+


Zdarma

3. Air Control Lite

Výborná logická hra, ve které máte za úkol navádět letadla a helikoptéry na předem určené přistávací plochy. Letadla lze navádět jakmile přiletí na displej. Jejich zjevení předem signalizují červené vykřičníky. Letovou dráhu musíte volit tak, aby se letadla vzájemně nestřetla. Od cca 50 správně navedených letadel se začíná situace přiostřovat a letadel přibývá. Sám jsem prozatím nenavedl více, než 65 letadel. Musím však uznat, že hra je to opravdu bezvadná. Proti známějšímu Flight Control je navíc zdarma.

Air Control Lite
Four Pixels
Verze3.21 (16. 12. 2011)
Velikost3,5 MB
1.6+


Zdarma

4. Paradise Island

Princip této hry je velice podobný hře Nightclub Story. Pokud hrajete hry na Facebooku, nejvíce se jí podobá hra Island Paradise. Na začátku máte k dispozici ostrov, na ten přijíždí turisté a je tedy nutné jej zlepšovat a zejména budovat nové atrakce. S postupem času (a financí) je možné ostrov zvětšit a přikupovat nové a nové budovy, zeleň, či celé cesty. Kdo má tvořivého ducha, určitě si tuto hru oblíbí.

Paradise Island
Cooper Media Corp.
Verze1.2.1 (3. 2. 2012)
Velikost26 MB
2.1+


Zdarma

5. Fruit Shoot

Poslední oddechovkou je super záležitost hlavně pro ty, kteří mají rádi trošku krve. Hra je podmíněna věkovou hranicí 18+, což mi osobně přijde trochu zbytečné. Ve hře sice opravdu je trochu krve, ovšem není to nic strašného, dnešní děti hrají mnohem krutější hry. Velice zajímavé je nevšímat si jablka, které je nutné sestřelit, ale zkoušet střílet do různých části přítelova těla. Pokaždé je totiž scénář krve a sténání jiný, což se mi osobně moc líbí. Není to hra na několik hodin v kuse, ale čas od času se k ní rád vracím.

Ovoce Shoot
Christmas Game
Verze1.0 (21. 11. 2011)
Velikost1,1 MB
1.5+


Zdarma

 

Podotýkám, že se nejedná o novinky, jsou to hry, které se mi nejvíce zalíbily a které stojí za vyzkoušení. Navíc nejsou na předních místech v Android Marketu, čili pro někoho může být problematické je vůbec objevit. Pokud znáte i jiné oddechovky, diskutujte s námi v komentářích.

 

Komentáře

krystof

krystof

5.2.2012 20:06

Hry mi prijdou dobre . Hru ovoce shoot jsem ale vymazal protoze ti byla nuda . Ale jinak super hry . :)

luck

luck

5.2.2012 20:30

Air control lite: nejvyšší skóre 282

zemko

zemko

6.2.2012 16:42

vic podobnych her…par tipu:
1. Letterd
2. Jewels
3. SameDroid

Hochmuth

Tomáš Hochmuth 0

6.2.2012 17:19

zemko: díky za tip, vyzkouším :-)

zemko

zemko

6.2.2012 20:33

Tom: fajn, kdyz se najdou dalsi podobne, nenarocne a oddychove hry budu jen rad…

PS: ty URL se daji skryt do html? url_adresa ?? nebo jak to delat jinak?

Hochmuth

Tomáš Hochmuth 0

6.2.2012 21:12

zemko napsal: 6.2.2012 20:33

Tom: fajn, kdyz se najdou dalsi podobne, nenarocne a oddychove hry budu jen rad... PS: ty URL se daji skryt do html? url_adresa ?? nebo jak to delat jinak?

zemko: adresy, které jste zde vložil, jsem upravil přes – a href=”odkaz” + Název aplikace zakončený tagem /a (musím to takto rozepsat, jinak by mi to systém vyhodnotil, jako odkaz).
:-)

RSS (komentáře k článku)