Samsung chystá nástupce populárního Galaxy M21. Co o něm víme?

samsung galaxy m22

Samsung přibližně před rokem představil telefon Galaxy M21 a nyní to vypadá že chystá nástupce. Původní model zaujal velkou 6 000 mAh baterií a poměrně slušným displejem. U Galaxy M22 známe díky únikům poměrně dost informací včetně čipsetu, displeje či fotoaparátů.

Nástupce Galaxy M21 bude oznámen v červnu

Německý server GalaxyClub přinesl informace o tom, že Galaxy M22 nabídne 6,4″ Super AMOLED panel s výřezem do tvaru písmena U (stejně jako u předchozí generace). Na zadní straně pak prý nalezneme 48 MPx hlavní fotoaparát a baterie zůstane stejná jako minulý rok. Můžeme tedy opět počítat s 6 000 mAh. K představení by mělo dojít v červnu a Samsung si za něj nechá zaplatit 230 EUR, což je přibližně 5 800 korun.

Nástupce Galaxy M21

Pod kapotou má pak tikat čipset MediaTek Helio G80 spolu se 4 GB RAM, což potvrzuje i Geekbench. Výslekdy nejsou ale nijak působivé. V jednojádrovém testu si telefon odnesl skóre 374 bodů, ve vícejádrovém pak 1361 bodů.

Jak se na telefon těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)