Mrkněte: Náramek Samsung Galaxy Fit 3 předvádí svůj krásný design v uniklém videu

Samsung Galaxy Fit 3
  • Samsung už brzy představí nový chytrý náramek
  • Galaxy Fit 3 se pyšní krásným designem, jemuž vévodí velký displej
  • Prohlédnout si jej můžete v uniklém videu

Že Samsung připravuje nový chytrý náramek Galaxy Fit 3, už dlouho není žádným tajemstvím. Jihokorejskému výrobci elektroniky jako obvykle uteklo prakticky vše, co mohlo, a tak jsme se již pár měsíců nazpět mohli podívat na první uniklé rendery. Poslední dobou se ale utajených informací provařilo daleko více, což jasně nasvědčuje blížícímu se oznámení. Náramek už mají dokonce k dispozici někteří prodejci, kteří se s dohodami o mlčenlivosti (NDA) příliš nemažou a klidně jej už nyní vystavují ve svých kamenných obchodech.

Z jednoho takového pochází i nedávno zveřejněné video, kde si můžeme design vyhlíženého náramku prohlédnout v celé jeho kráse. Osobně musím říct, že se mi jeho reálné zpracování líbí ještě o něco víc než na uniklých marketingových snímcích. Galaxy Fit 3 se pyšní velkým elegantním displejem, kterým už téměř připomíná chytré hodinky, a prémiově působící konstrukcí. K ovládání pak slouží také boční tlačítko.

Samsung Galaxy Fit 3 se bude prodávat minimálně ve třech barevných konfiguracích, a to kompletně černé, stříbrné s bílým řemínkem a růžové. Jeden z posledních leaků, kterému jsme se detailněji věnovali v předchozím článku, prozradil design krabičky a také cenu, jež se v přepočtu pohybuje kolem 2 300 korun. Ve státě Honduras se bude prodávat za 80 amerických dolarů (v přepočtu 1 900 Kč), což Samsung omylem prozradil prostřednictvím svého oficiálního webu, jenž už nyní nefunguje. Nám se jej ale povedlo včas zachytit, viz příspěvek níže.

Co na provedení náramku říkáte vy?

Zdroj: X

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)