Náramek Mi Band 2 ještě nekončí: Xiaomi představilo speciální edici

naramek-mi-band-2-nirvana

Náramek Mi Band 2 už dnes patří mezi legendy. Stojí za ním společnosti Xiaomi a Huami, která se stará o výrobu. Náramek získal i několik cen, jako třeba Red Dot Design a v mnoha zemích, včetně Česka, jde o nejprodávanější chytrý náramek. A to i když už je poměrně staršího data. V blízké budoucnosti ale končit určitě nebude, Xiaomi nyní představilo speciální edici tohoto náramku s názvem Nirvana in Fire.

Nový náramek Mi Band 2 odkazuje na historický seriál

Xiaomi vytvořilo novou verzi náramku podle čínského seriálu Nirvana in Fire, který je v Číně hodně populární. Jde o historické drama, které se podle mnohých hravě vyrovná západním seriálům. na IMDB má průměrné hodnocení 9,1 z 10.

xiaomi-mi-band-2-nirvana-in-fire-edition

Změny u této edice Mi Band 2 proběhly v designu. Tlačítko k ovládání je nyní zlaté a obsahuje právě logo TV seriálu. Dále jde z obrázku vidět, že náramek pravděpodobně bude kombinovat červenou barvu, která je po stranách a klasickou černou. Prozatím není jasné, jak to budou s cenou této edice, ani kdy bude dostupná. Každopádně by se mohlo jednat o zajímavou změnu oproti původní jednobarevné verzi.

Xiaomi MiBand 2

Xiaomi MiBand 2

7.5
  • Displej 0,42" OLED
  • Hmotnost 7 g
  • Senzory Akcelerometr
  • Konektivita Properitární
  • Úložiště Není
  • Baterie Li-Po 70 mAh, > 30 dní

Líbí se vám tento nový design náramku Mi Band 2?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)