Nádherná plošinovka Oddmar vyšla na Android: Hru můžete stahovat zdarma

oddmar android hra

Na Google Play se konečně objevila hra Oddmar. Stojí za ní stejní lidé, jako za skvěle hodnocenou hrou Leo’s Fortune, takže očekávání vůbec nebyla nízká. Vývojáři je ale dokázali splnit bez větších problémů. Hra byla od minulého roku dostupná na iOS a lidé ji hodnotili jako jednu z nejlepších plošinovek roku 2018. Vyhrála dokonce Apple Design Awards. Nyní si tak i my na Androidu můžeme vyzkoušet tuto údajně skvělou hru.

Oddmar – Perfektní plošinovka a hit z iOS je konečně i na Androidu

Pokud se podíváte na upoutávku níže, na konci se objevuje informace, že hra je na Androidu zdarma, i když za iOS verzi se platí. To je pravda, hru můžete stahovat zdarma a vyzkoušet do určité chvíle. Pokud ji ale chcete kompletní, tak si musíte zaplatit poplatek 110 Kč. Poté se vám již odemkne a navždy ji budete mít k dispozici.

Oddmar Android Teaser

Oddmar Android Teaser

Pokud jste hráli předchozí hru tohoto studia, tak budete jako doma. Ovládání je totiž v mnoha věcech podobné. Levá strana telefonu se používá pro pohyb, pravá strana pro skok. Hratelnost se točí kolem ovládání vikinga, který se chce dostat do Valhally. Už z těchto dvou věcí můžete poznat, že se zde setkáme se severskou mytologií. Ve hře je celkem 24 detailně propracovaných úrovní, každá vypadá perfektně. V nich se nachází i různé hádanky. Dokončení hry trvá cca 2,5 hodiny, což je docela krátká doba na to, kolik hra stojí. Na druhou stranu obdržíte perfektní grafické zpracování, skvělou hratelnost a zajímavý příběh.

Oddmar
Oddmar

Jak se vám líbí hra Oddmar?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)