TOPlist

Aplikace My Air zavedla jednu z nejžádanějších funkcí

aplikace My Air Bank údaje karta

Velmi pravděpodobně se do té situace také občas dostanete. Jdete něco objednávat v e-shopu či v aplikaci, jako možnost platby zvolíte kartu a… údaje o ní nejsou na daném místě uložené a k dispozici, takže je musíte manuálně vepsat. Pokud je nemáte někde na papírku nebo v poznámce v mobilu (což je fakt špatný nápad), jste nuceni kartu najít a vzít fyzicky do ruky. Tedy, museli jste, pokud patříte mezi klienty Air Bank. Její aplikace My Air ve verzi 7.6 už tento problém eliminuje.

My Air
My Air

Na obrazovce s kartami a nálepkami se nyní kromě ukázání PINu nebo blokace objevuje také tlačítko Zobrazit údaje. To je schopné ukázat celé číslo karty, jména majitele, datum platnosti a také potřebný CVC kód.

Jak uvádí Air Bank v příspěvcích na sociálních sítích Twitter či Facebook a současně potvrzují i komentáře pod nimi, šlo o opravdu hodně žádanou funkci. Nemáme zmapováno, jak jsou na tom ostatní banky, ale toto jistě potěší.

Jak často platíte na internetu kartou?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)