TOPlist

Populární MX Player se naučí vyhledávat a přehrávat videa z YouTube

mx-player-youtube-videa-vyhledavani-prehravani

Aplikace MX Player patří po právu mezi nejoblíbenější video přehrávače minimálně na platformě Android. Její vývojáři neustále přicházejí s novinkami, které v nástroji nejen zdokonalují současné funkce, ale čas od času přinášejí i nové. Dvě zajímavé jsou teď součástí beta verze 1.30.2, která už je ke stažení. Přes MX Player je teď například možné vyhledávat a přehrávat YouTube videa. A tím „přes“ skutečně myslíme prostředí aplikace, které není nutné pro tyto účely opouštět.

Další novou vychytávkou je zoomování pomocí známých gest dvěma prsty. Při přehrávání videí je teď možné v testovací verzi přiblížit obraz tažením prstů od sebe. Jako byste si chtěli například zvětšit fotku v galerii. Vývojáři v popisu betaverze MX Player 1.30.2 kromě podpory YouTube obsahu a zmíněného zoomování hovoří také o zjednodušeném ovládání rychlosti přehrávání. Aplikace se o krok blíž posunula ke stavu, kdy může plnit roli jakéhosi video centra pro všechny příležitosti.

Jaký mobilní video přehrávač používáte?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)