Aktuálně: Rusko dostalo zákaz na veletrh MWC 2022

mwc 2022 barcelona rusko

Veletrh MWC (Mobile World Congress) byl tradicí několik let. Výrobci na ní odhalují své nejlepší a nejnovější produkty, hovoří o budoucnosti svých firem a dovídáme se na nich spoustu zajímavostí. Bohužel se však v souvislosti s pandemií okolo koronaviru nekonaly ročníky 2020 a 2021 a letos se tak po třech letech znovu můžeme vydat do Barcelony, kde se tento veletrh koná.

Ruské produkty na MWC 2022 neuvidíme

Organizace GSMA, která tyto konference pořádá se však tvrdě ohradila proti ruským útokům na Ukrajinu a tak Rusku zakazuje účast na letošním veletrhu. Jakékoliv ruské konference jsou tedy pasé, stejně jako účast na dalších souvisejících akcích. Organizace se tedy přidává k několika desítkám dalších subjektů jako je třeba F1, která zrušila Velkou cenu Ruska nebo hudební soutěž Velká cena Eurovize.

Welcome to MWC Barcelona 2022

Welcome to MWC Barcelona 2022

Pokud stejně jako my ruský vpád na Ukrajinu odsuzujete, můžete pomoci s blokováním ruských webů i vy a to i přes mobilní telefon. Jak postupovat se dozvíte v našem podrobném článku.

Jak se těšíte na veletrh MWC 2022?

Zdroj: AndroidCentral

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)