TOPlist

MWC 2021 změnil datum konání. Největší mobilní veletrh se neuskuteční na jaře

mwc 2021 datum konání

Mobile World Congress v Barceloně je největší mobilní veletrh světa, na kterém se představují nejen nové produkty, ale ukazují se i technologie budoucnosti a zároveň místo slouží k domlouvání byznysu. Pravidelně se tento veletrh konal na konci února, což už ale pravděpodobně nebude platit. Tento rok byl veletrh kompletně zrušen kvůli pandemii koronaviru a dlouhou dobu visel otazník i nad příštím rokem. Nyní už však víme, jak to bude – MWC 2021 mění datum konání z konce února na konec června. Přesně začne 28. června a skončí 1. července.

Datum konání MWC 2021 bylo odhaleno

Bohužel pro novináře, zaměstnance mobilních společností a další partnery to znamená, že se MWC uskuteční uprostřed dovolených, kdy je Barcelona doslova přeplněná turisty. Na druhou stranu je to lepší varianta, než aby se veletrh opět nekonal.

Na konci února se dočkáme menší náhrady v podobě MWC Shanghai 2021. Jedná se o menší veletrh zaměřený hlavně na asijské a pacifické trhy. Vystavují na něm společnosti, které se normálně do Barcelony nedostanou. Nedá se určitě očekávat, že na tomto veletrhu uvidíme představení několika vlajkových modelů od známých výrobců, podobně jako se tomu děje v Barceloně.

Vlog z MWC 2019: Technologické novinky které jste možná neviděli

Vlog z MWC 2019: Technologické novinky které jste možná neviděli

A aby toho nebylo málo, tak veletrh MWC Los Angeles 2021 je stále plánován na konec října 2021. Opět ale platí, že se jedná o “menší” akci. Každopádně musíme mít na paměti, že všechny tři veletrhy jsou ještě daleko a ve výsledku se může datum konání MWC 2021 ještě změnit, nebo se můžou akce zrušit úplně.

Mají podle vás podobné veletrhy stále smysl? 

Zdroj: gsmarena.com 

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)