Vlog z MWC 2019 aneb Roboti, neobvyklé telefony a umělá inteligence

vlog mwc 2019 novinky technologie

Veletrh MWC 2019 už je nějakou chvíli za námi a mobilní trh se pomalu přesouvá směrem k podzimním novinkám. Každopádně v dnešní zprávičce se ještě chvíli vrátíme na konec února. Z veletrhu nám zbylo několik zajímavých záběrů na netradiční produkty. Jelikož by byla škoda je nevyužít, vytvořili jsme speciální vlog z Barcelony.

Vlog z MWC 2019: Co jste možná neviděli

O novinkách na veletrhu MWC 2019 jsme toho napsali hodně. Hlavním tahákem byl určitě ohebný telefon Huawei Mate X anebo Xiaomi Mi 9. To ale samozřejmě byla jen hrstka toho, co se na největším mobilním veletrhu na světě představuje. Vidět jsme mohli spoustu netradičních mobilních telefonů, zařízení chytré domácnosti, robotů, virtuální reality nebo třeba plno elektromobilů.

Vlog z MWC 2019: Co jste možná neviděli

Vlog z MWC 2019: Co jste možná neviděli

V dnešním vlogu si shrneme zajímavosti, na které se nedostalo do samostatného videa. Ve videu naleznete například Nokia telefon, který dokáže ukládat mapu hloubky ostrosti. Speciální kryt od LG, který přidává k telefonu druhý displej.

Dále jsou to netradiční zařízení od ZTE, jako chytré hodinky s ohebným displejem a plnohodnotnými telefonními funkcemi nebo mobil, který má displeje z obou stran. Blíže jsme se podívali i na obří Energizer telefon s 18 000 mAh baterií, o kterém již víme, že se do prodeje nikdy nepodívá. To a mnohé další najdete ve videu výše.

Co vás s odstupem času nejvíce zaujalo na veletrhu MWC?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)