TOPlist

Cena nové Motoroly Razr pro Evropu odhalena. Co na ní říkáte?

motorola razr 2019 cena

Nedávno představená Motorola Razr je centrem pozornosti posledních dnů. Díky kombinaci designu, jedinečného horizontálně sklápějícího se displeje a vůbec prvního ohebného telefonu od Motoroly se jedná o vskutku unikátní zařízení. Už z předchozích informací jsme věděli, že v USA bude stát telefon přibližně 1 500 dolarů. Nyní však uniká cena Motoroly Razr pro Evropu.

Nový únik informací naznačuje, že za odemčenou verzi nové Motoroly Razr zaplatíme v Evropě přibližně 1 680 EUR, což je přibližně 43 tisíc korun. Stejný únik také uvádí, že bude telefon k dispozici od 24. ledna ve Švédsku. Očekává se však, že bude v této době telefon v prodeji i v ostatních zemích, jako Nizozemsko, Německo či Francie.

Jednou z hlavních nevýhod Motoroly Razr je bezesporu slabší čipset i fotoaparát. Za tuto cenu jsme očekávali lepší parametry. Zejména pokud chceme, aby nám telefon nějakou dobu vydržel a dokázal držet krok s dobou. To, zda se bude prodávat i v České republice není prozatím jasné.

Jak se vám zamlouvá cena nové Motoroly Razr?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)