Ohebný Motorola Razr 3 bude mít konečně vlajkový výkon

Motorola Razr 3 Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 procesor čipset Weibo

I když má opravdu skvělé postavení na trhu v USA, v ostatních regionech není značka Motorola úplně populární. Přesto se již dvakrát pokusila globálně zabodovat se svým ohebným telefonem Razr. Obě dosavadní verze sice měly nastupující (r)evoluční flexibilní displej, ale zbytek specifikací nebyla žádná hitparáda, kvůli čemuž byl pak i zájem lidí hodně vlažný. Jak se zdá, do třetice všeho dobrého na to půjde výrobce jinak.

Šéf značky Shen Jin na sociální síť Weibo umístil vábničku, která s největší pravděpodobností nejen předznamenává blízký příchod třetí generace tohoto “véčka”, ale prozrazuje rovněž i použití čipsetu Snapdragon 8+ Gen 1 od Qualcommu. Tedy aktuálně nejvýkonnějšího procesoru ve světě Android telefonů. Z takové informace se dá odvozovat, že Motorola tentokrát nechce dělat u výkonu příliš kompromisů a můžeme se těšit na poctivý vlajkový mobil.

Motorola Razr 3 Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 procesor čipset post

Připomeňme, že původní Razr 2019 disponoval čipsetem Snapdragon 710, pozdější Razr 5G dostal Snapdragon 765G 5G. Druhý jmenovaný neměl k tomu nejlepšímu daleko, ale stále šlo o nižší stupeň.

Co zatím říkáte na ohebné Razry?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)