TOPlist

Ambiciózní Motorola Razr 2022 míří do Česka. Za kolik?

motorola moto razr 2022

Společnost Motorola právě představila druhou generaci ohebného telefonu Moto Razr 2022. Ten jsme sice mohli vidět už v srpnu, avšak pouze v Číně. Nyní si tedy tento ambiciózní kousek odbyl svou evropskou premiéru, takže si mimo specifikace povíme také něco o českých cenách.

Telefon se chlubí 6,7palcovým OLED displejem s Full HD+ rozlišením a 144Hz obnovovací frekvencí. Firma zapracovala na konstrukci jako takové a podařilo se jí odstranit bradu, který měl předchozí model. V zavřeném stavu vám navíc postačí 2,7palcový OLED displej, skrz který můžete plnohodnotně telefon ovládat, avšak to má pochopitelně vzhledem k velikosti své nevýhody.

Hlavní snímač dostal rozlišení 50 Mpx a nechybí mu ani optická stabilizace. Sekunduje mu 13Mpx ultraširoký fotoaparát a samozřejmě také 32Mpx selfie kamerka. V útrobách tiká čipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 v kombinaci s 8 GB RAM a 256GB úložištěm, tedy to nejlepší, co je aktuálně dostupné. Nechybí pochopitelně ani stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos či certifikace IP52, která ochrání mobil před trochou vody.

Motorola Razr 2022: Better Than the Z Flip?

Motorola Razr 2022: Better Than the Z Flip?

Výdrž má na starost pouze 3500mAh baterie s podporou 30W nabíjení a systémem je Android 12 s nadstavbou MyUX. Při představování se firma nechala slyšet, že plánuje minimálně dva hlavní softwarové updaty, takže se telefon dočká i Androidu 14. Oficiální česká cena činí 29 990 Kč a je tedy o něco dražší, než konkurence v podobě Galaxy Z Flip4.

Co říkáte na novou ohebnou Motorolu?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)