TOPlist

Motorola Razr 2020 na prvních obrázcích. Jak telefon vypadá?

motorola razr 2020

Společnost Motorola obnovila legendární řadu Razr minulý rok a nyní můžeme vidět verzi 2020 na prvních obrázcích. Zveřejnil je renomovaný leaker Evan Blass a již na první pohled je jasné, že se zde žádná revoluce konat nebude.

Motorola Razr 2020 na prvních obrázcích

Zařízení si vezme spoustu věcí z aktuálního modelu Motorola Razr 2019. Můžeme ovšem spatřit menší bradu či absenci kapacitní čtečky otisků prstů. To znamená, že by se nově mohla nacházet přímo pod displejem či v power tlačítku. Vnější displej zůstal dle všeho parametrově stejný, pod ním vidíme duální fotoaparát. Hlavní snímač má přijít s rozlišením 48 megapixelů a sekundovat mu má 20 megapixelová kamera.

motorola razr 2020 na prvních obrázcích

Můžeme očekávat také výkonnější čipset s podporou 5G sítí. Spekuluje se o Snapdragonu 765G a 865. Co se týče dalších specifikací, víme, že bude telefon podporovat 18 W nabíjení, bude mít 256 GB úložiště a podporu pro nanoSIM. Barva, kterou vidíme na renderech se jmenuje Mercury Silver.

Koupíte si někdy ohebný telefon?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)