TOPlist

Ještě letos prý bude druhý ohebný Razr. Překoná svého předchůdce?

motorola-razr-2020-datum-predstaveni

Společnost Lenovo během roku 2020 představí druhou generaci telefonu Motorola Razr s ohebným displejem. V překvapivě upřímném (nebo možná neopatrném?) radiovém rozhovoru to prozradil ředitel firmy pro Jižní Afriku Thibault Dousson. V podcastu Reframed Tech konkrétně řekl, že „je na cestě nová varianta a uvidíme ji asi v říjnu“. Ve stejném pořadu se pak ještě později o „druhé generaci“ ohebného Razru zmínil znovu. Je tedy patrné, že skutečně můžeme očekávat telefon Motorola Razr 2020 (jiný název by byl asi překvapivý), jehož datum představení bude říjnové.

test odolnosti motorola razr 2019

Bude se na co těšit? Těžko říct. Loňské představení staré legendy v ohebném provedení vzbudilo očekávaný rozruch, ale samotný telefon budí rozpaky. Je dost drahý a přitom hardwarově průměrný. Razr zachraňuje hlavně jeho historická oblíbenost doplněná o novou technologii a převedená do moderní designové podoby. I na ní se ale dá určitě zapracovat, hlavně na odolnosti součástek v čele s displejem. Paradoxní je, že ohebný smartphone Motorola Razr nesl v názvu s ohledem na datum představení letopočet 2019, ale po několika odsunech přišel na trh a v roce 2020. Uvidíme, jak se vydaří příchod nástupce.

Bude další ohebný Razr bude větším úspěchem? Co myslíte?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)