Tři telefony s čistým Androidem? To chystá Motorola 28. července

motorola_ico

V červnu pronikly na Internet informace, podle kterých měla Motorola představit dvě varianty své vlajkové lodi Moto X – jednu s 5,2″ displejem a druhou s úhlopříčkou obrazovky 5,7″. Možná to ale nakonec bude ještě maličko jinak. Faktem, který je v tuto chvíli jistý, je termín představení – Motorola totiž začala rozesílat pozvánky na 28. července, tedy příští úterý. Tisková konference proběhne ve třech městech: americkém New Yorku, brazilském Sao Paulu a britském Londýně.

Motorola rozesílá pozvánky na 28. července Motorola rozesílá pozvánky na 28. července

Na pozvánce je slogan “Your relationship is about to change”, tedy “Váš vztah se chystá změnit”, z čehož lze těžko usoudit nějakou konkrétnější informaci o nových zařízeních. Zajímavější podpis “XOX” (což by v tomto kontextu znamenalo něco jako “objetí a polibky”), který je napsán způsobem, kdy O vypadá jako G, tedy “XGX”. Řada zahraničních médií na základě toho dedukuje, že Motorola nakonec bude představovat tři telefony: dvě Motoroly Moto X a třetí generaci modelu Moto G.

Motorola zaujala s Androidem především tím, že jako jeden z mála výrobců používá téměř čistý operační systém s několika promyšlenými softwarovými doplňky. Výrobce výrazně zúžil své portfolio, kterému dominuje vlajková loď Moto X, nicméně velice úspěšně si vede i ve střední třídě se smartphony Moto G a Moto E, nabízejícími relativně dobré technické specifikace za nízkou cenu.

Zdroje: 4PDA, Phone Arena, Android Central, CNET, The Verge, Pocket Lint.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)