TOPlist

Motorola Moto G9 míří do Evropy. Má jiný název i solidní cenu

motorola moto g9 play

Motorola včera představila model Moto G9 pro Indii, ovšem nyní míří do Evropy. Má pozměněný název, pro Evropu se bude nazývat Moto G9 Play. Oba dva telefony jsou jinak naprosto identické a cena byla nastavena na 169 EUR, tedy asi 4 400 korun. Co za svou cenu nabídne?

Motorola Moto G9 míří do Evropy

Přední stranu telefonu pokrývá velký 6,5″ displej s HD + rozlišením a poměrem stran 20:9. Narušuje jej kapkovitý výřez, kde se nachází 8 megapixelová selfie kamerka. O výkon se stará čipset Snapdragon 662, kterému sekundují 4 GB operační paměti RAM a 64 GB úložiště. Na zadní straně se pak nachází tři fotoaparáty, přičemž ten hlavní má rozlišení 48 megapixelů. Dále zde nalezneme 2 megapixelovou makro kamerku a 2 megapixelový hloubkový senzor. Kromě fotoaparátů se zde nachází také čtečka otisků prstů.

motorola moto g9 míří do evropy

O solidní výdrž by se měla postarat 5 000 mAh baterie, která navíc podporuje 20 W nabíjení. Za zmínku stojí také podpora NFC, USB-C port či vyhrazené tlačítko pro Google Asistenta. Systémem je pak Android 10. Motorola Moto G9 Play bude k dispozici v barvách Forest Green, Sapphire Blue a Spring Pink za cenu 169 EUR, tedy asi 4 400 korun. Je tedy levnější, než Moto G8 Power Lite či Moto G8.

Přemýšlíte nad koupí tohoto telefonu?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)