Motorola Moto g60s míří do Česka. Nabízí 120Hz displej, čtyři fotoaparáty a cenu pod 7 tisíc

nový motorola telefon

Společnost Motorola představila model Moto G60s už před týdnem a nyní je jasné, že telefon zamíří také do Česka. Známe tedy jeho cenu i dostupnost. O tomto modelu jsme vám ale ještě nepsali tak si ho pojďme nejprve představit. Dle specifikací se totiž jedná o velmi zajímavý mobil, s ohledem na svou cenu.

Motorola Moto g60s míří do Česka

Přední stranu telefon pokrývá poměrně velký 6,8″ IPS displej s rozlišením Full HD+ a 120Hz obnovovací frekvencí. Narušuje jej průstřel uprostřed, kde nalezneme 16MPx selfie kamerku a na zadní straně je pak další čtveřice snímačů. Ten hlavní s rozlišením 64 MPx, ultraširoký s rozlišením 8 MPx, makro s rozlišením 5 MPx a hloubkový s rozlišením 2 MPx. Výkon dostal na starost čipset MediaTek Helio G95 spolu s 6 GB RAM a 128GB úložištěm.

Potěší rovněž velká 5 000mAh baterie s podporou 50W nabíjení, audio jack nebo NFC. Systémem je pak samozřejmě Android 11. Motorola Moto G60s má být dostupná v barevných variantách Ink Blue a Ice Mint za cenu 6 499 Kč. To je na telefon s tak rychlým displejem, slušnými fotoaparáty nebo relativně čistým systémem dost slušná cena. Jedinou slabinou může být čipset, ovšem používali jsme jej třeba v realme 7 a na rychlost jsme si rozhodně stěžovat nemuseli. K dispozici by měl být od druhé poloviny září.

Jak se vám nová Motorola zamlouvá?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)