Podívejte se na první fotografie Moto G Stylus. Bude konkurencí pro Galaxy Note?

moto g stylus

Nadcházející událost společnosti Motorola, která je naplánována na 23. února bude jednou z klíčových konferencí této společnosti. Chystá totiž představit až čtyři různé telefony, přičemž známe mnoho detailů o modelech Moto G8, G8 Power a chystané vlajkové lodi Moto Edge+. O jednom telefonu jsme toho však až dodnes příliš nevěděli. Motorola má totiž kromě těchto telefonů představit také model Moto G Stylus. Jak již název napovídá, mělo by se jednat o telefon se stylusem, přičemž bude vybaven hardwarem pro střední třídu. Nyní unikají první reálné fotografie Moto G Stylus. Jak tedy telefon vypadá?

Kromě fotografií byl potvrzen také název a specifikace. Uživatel Gustavo Gonzalez na Twitteru sdělil, že se telefon bude jmenovat Motorola Moto G Stylus. Samotné pero nebude disponovat tolika funkcemi, jako například S Pen od Samsungu, ovšem telefon jako takový vypadá dosti zajímavě. Zařízení je označováno jako XT2043-4 a očekává se, že přijde s 6,36″ displejem s Full HD+ rozlišením a průstřelem s 25 megapixelovou selfie kamerkou.

Na zádech telefonu nalezneme hned čtyři fotoaparáty, přičemž primární snímač bude disponovat rozlišením 48 megapixelů. Srdcem telefonu bude čipset Qualcomm Snapdragon 665, kterému budou sekundovat 4 GB operační paměti RAM a 64 GB úložiště. Kapacita baterie se zastavila na slušných 5 000 mAh, přičemž již z výroby zde nalezneme předinstalovaný Android 10.

Co říkáte na první fotografie Moto G Stylus?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)