Motorola Moto G Stylus 5G (2022) sází na 120Hz displej. Bude to ale stačit?

moto g stylus 2022

Na začátku února jsme vás informovali o novince Motorola Moto G Stylus 2022 a nyní se představil také nástupce 5G varianty, který láká na velký displej se 120Hz frekvencí, čipset od Qualcommu nebo samozřejmě také vestavěný stylus, jak napovídá samotné označení.

Motorola Moto G Stylus 5G (2022)

Co se týče displeje, jde o 6,8palcový IPS LCD panel se 120Hz obnovovací frekvencí a rozlišením Full HD+. Uprostřed se nachází průstřel s 16Mpx selfie kamerkou, tak jak jsme u Motoroly zvyklí. Na zadní straně se pak skrývá modul fotoaparátů se třemi snímači. Ten hlavní dostal rozlišení 50Mpx, dále je zde 8Mpx ultraširoký snímač a 2Mpx hloubková kamerka.

Stylusu bude nově napomáhat také aplikace Moto Note, díky které můžete rychle zapsat poznámku třeba bez toho, aniž byste museli telefon odemknout. Pod kapotou mobilu tiká čipset Qualcomm Snapdragon 695G v kombinaci s 8 GB RAM a 256GB úložištěm, které je však možné rozšířit pomocí microSD karty.

Čtečka otisků prstů se pak kvůli LCD panelu nachází na boku v power tlačítku, na druhou stranu může potěšit přítomnost audio jacku. Doteď šlo tedy přinejmenším o zajímavý kus hardwaru, že? Kdyby vše firma nepokazila pomalým 10W nabíjením, které bude zákonitě nabíjet 5000mAh baterii věčnost a cena 500 dolarů, tedy přibližně 11 200 Kč bez daně je dosti ustřelená.

Koupili byste si mobil se stylusem?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)