Motorola Moto E a Moto G Fast oficiálně: nízká cena i Android 10

motorola nove telefony

V USA včera Motorola oficiálně uvedla na trh dva telefony – Moto E a Moto G Fast. Oba dva telefony se zaměřují na střední/nižší střední třídu a oba stojí méně než 200 dolarů. Pojďme se tedy podívat, čím mají zaujmout.

Motorola Moto E a Moto G Fast oficiálně

Moto G Fast nabídne 6,4″ LCD displej s HD+ rozlišením a průstřelem s 8 megapixelovou selfie kamerkou. O výkon se zde postará čipset Snapdragon 665, kterému sekundují 3 GB RAM a 32 GB interního úložiště. Dostatečnou výdrž má pak zajistit 4 000 mAh baterie. Na zadní straně nalezneme tři fotoaparáty a kapacitní čtečku otisků prstů. Hlavní senzor disponuje rozlišením 16 megapixelů, dále je zde 2 megapixelový marko objektiv a 8 megapixelový ultraširkoúhlý snímač.

Motorola Mote E pak nabídne ještě horší specifikace, ovšem ještě lepší cenu. Přední stranu pokrývá 6,2″ LCD displej s HD rozlišením a o výkon se postará Snapdragon 632 v kombinaci s 2 GB RAM. Na zadní straně nalezneme rovněž čtečku otisků prstů, ovšem pouze duální fotoaparát skládající se z 13 megapixelového hlavního senzoru a 2 megapixelového hloubkového snímače.

Oba dva telefony mají Android 10 a k dispozici budou od 12. června. Co se týče cen, za Moto G Fast zaplatíme 199,99 dolarů, tedy asi 4 700 korun bez daně. Moto E pak vyjde na 149,99 dolarů, tedy 3 500 korun bez daně.

Koupili byste si Motorola telefon?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)