Motorola Moto G 5G Plus oficiálně: 90 Hz displej, solidní výkon i zajímavá cena

moto g 5G plus cena

Společnost Motorola nedávno oficiálně představila svůj nejdostupnější 5G telefon Moto G 5G Plus. Řada Moto G se snažila vždy podat co nejlepší poměr mezi cenou a výkonem a ani tento telefon není výjimkou. Telefon totiž vyjde na 349 EUR, tedy asi 9 300 korun.

Motorola Moto G 5G Plus oficiálně

Přední stranu telefonu pokrývá velký 6,7″ Full HD+ displej s 90 Hz obnovovací frekvencí. Narušují jej dva průstřely, kde se nachází 16 a 8 megapixelové fotoaparáty. Displej je dále kompatibilní s HDR10 a nabízí poměr stran 21:9. Na pravé straně telefonu je umístěno power tlačítko, v němž nalezneme čtečku otisků prstů.

Na zadní straně pak nalezneme čtyři fotoaparáty, přičemž ten hlavní disponuje rozlišením 48 megapixelů. Sekunduje mu 8 megapixelový ultraširokoúhlý snímač, 5 megapixelová makro kamerka a 2 megapixelový hloubkový senzor. Uvnitř telefonu pak tiká Snapdragon 765G, kterému sekundují buď 4 či 6 GB RAM a 64 nebo 128 GB úložiště, které je možné rozšířit skrz microSD kartu.

O výdrž se stará 5 000 mAh baterie s 20W rychlým nabíjením. Systémem je Android 10 s drobnými úpravami My UX. Za zmínku stojí taktéž audio jack, NFC a odolnost proti stříkající vodě. Telefon je k dispozici ve fialové a modré barvě. Základní varianta vyjde na již zmiňovaných 349 EUR, dražší pak na 399 EUR, tedy asi 10 600 korun.

Koupili byste si telefon Motorola?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)