Motorola Edge S nabídne skvělý výkon, rychlý displej i čtyři fotoaparáty

motorola edge s

Několik hodin poté, co Qualcomm představil svůj nový Snapdragon 870 máme další zajímavé informace. Tento nový čipset totiž bude tikat v telefonu Motorola Edge S, což potvrdila samotná společonost a o výkon tak nouze rozhodně nebude. Co dalšího o telefonu víme?

Motorola Edge S nabídne skvělý výkon

Očekává se, že bude Motorola Edge S disponovat 6,7″ OLED panelem s Full HD+ panelem a zvláštní obnovovací frekvencí 105 Hz. Může být však zajímavým kompromisem mezi 90 a 120 Hz odezvou a zároveň může zachovat slušnou výdrž baterie. Ta má mít kapacitu 5 000 mAh, tedy stejně jako v případě telefonu Motorola Edge +. Na zadní straně pak nalezneme hned čtyři fotoaparáty. Původně se spekulovalo spíše o třech, ovšem nyní unikají fotografie zobrazující zadní stranu, takže zde je vše jasné. Ten hlavní bude mít rozlišení 64 MPx.

motorola edge s výkon

Snapdragon 870 pak bude slušným pracantem. Nabídne frekvenci až 3,2 GHz a je postaven na 7nm architektuře. Celkem nabídne osm jader, přičemž jedno z nich je extrémně výkonné, tři další pak výkonná a tři další úsporná. Oficiální představení má proběhnout již 26. ledna na Motorola konferenci.

Jak se těšíte na novou Motorolu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)