TOPlist

Motorola Edge+ jedním z nejlepších fotomobilů? Podívejte se na parádní snímky

Motorola Edge+ jedním z nejlepších fotomobilů

Včera nám společnost Lenovo představila nové vlajkové modely Motorola – Edge a Edge+. Ty mají sice stejné 6,7″ AMOLED displeje s obnovovací frekvencí 90 Hz, podobný design, ovšem jiné čipsety a fotoaparáty. Společnost nyní do světa vypustila snímky, které mají být údajně foceny skrz Edge+. Pojďme se na ně podívat. Vypadá to totiž, že bude Motorola Edge+ jedním z nejlepších fotomobilů.

Motorola Edge + disponuje skvělým 108 megapixelovým fotoaparátem, který produkuje 27 megapixelové fotografie.  Má světelnost f/1,8 a nechybí mu optická stabilizace. Dále zde nalezneme teleobjektiv s rozlišením 8 megapixelů a 3x optickým zoomem. Trojici zakunčuje ultraširokoúhlý objektiv s rozlišením 16 megapixelů a kromě běžných funkcí dokáže zachytit také makro snímky.

Fotky vypadají dle našeho názoru vypadají velice dobře. Při dobrém osvětlení působí dostatkem detailů a skvělé ostrosti, naopak při nočním režimu umí scénu rozsvítit. Uvidíme, jak dopadne fotoaparát v recenzích a hlavně v DxOMark, kde si na něj jistě už brousí zuby.

Bude dle vás Motorola Edge+ jedním z nejlepších fotomobilů?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)