Telefon střední třídy Moto M je dostupný na českém trhu. Co nabídne?

Moto M

Lenovo prostřednictvím své dceřiné společnosti Motorola oznámilo, že smartphonů Moto M se dá oficiálně koupit v České republice. A jelikož nám při představení telefon unikl, podíváme se na něj blíže nyní.

Moto M je celokovový telefon, který se soustředí na design

Tento telefon určitě zaujme vzhledem. Jedná se o celokovový unibody telefon, na kterém je speciální nano vrstva, která ho má chránit proti dešti. Na přední straně nalezneme 5,5“ velký IPS displej s Full HD rozlišením. Podobně jako jiné Lenovo telefony, i Moto M je vybaven technologií Dolby Atmos pro lepší zvuk. Baterie má kapacitu 3 050 mAh.

Hlavní problém telefonu je s výkonem, chipset Helio P10 není žádný rychlík, zde bude oproti konkurenci zaostávat. Celkem bude mít telefon 3GB RAM a 32 vestavěné paměti, která jde rozšířit pomocí microSD karet. Fotoaparát na zadní straně má 16 MPx, duální blesk a PDAF ostření. Přední selfie kamerka má 8MPx. Dalším mínusem je to, že telefon běží stále na Androidu 6 Marshmallow. Cena telefonu na českém trhu začíná na částce 8 499 Kč.

Líbí se vám po designové stránce telefon Moto M?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)