Královská výbava Moto G31. Za 2 799 Kč je absolutní top a nemá konkurenci

Moto G31

Komerční článek

Skutečnost, že společnost Motorola přináší na trh velmi zajímavé telefony, které nabízí bezkonkurenční poměr mezi cenou a výkonem, není žádnou novinkou. Pokud si však některý telefon nižší střední třídy zaslouží pozornost, pak je to jednoznačně Motorola Moto G31. Tento nabušený smartphone je totiž k mání už za 2 799 Kč. Za tak nízkou cenu jej však pořídíte pouze u Mobil Pohotovosti, kde vám navíc přidají i tříletou záruku zcela zdarma.

Motorola Moto G31 jen za 2 799 Kč je absolutní hit. Je vybavena 6,4″ displejem s OLED panelem, Full HD+ rozlišením a 60Hz obnovovací frekvencí. A právě tento parádní displej činí z Moto G31 absolutně nejlevnější telefon ve své třídě, ve které nemá absolutně žádnou konkurenci.

Avšak i zbytek výbavy je vzhledem k cenovce v naprostém topu. O výkon se stará osmijádrový čipset Helio G85 od Mediateku s 4 GB RAM, díky kterému zvládnete plynule a bez otravného sekání jak běžnou denní práci, tak i kdejakou náročnější herní parádičku. Základní 64GB vnitřní úložiště si můžete hravě rozšířit až na 1 TB díky vestavěnému slotu na microSD. A s trojitým zadním fotoaparátem s hlavním 50Mpx snímačem vám už neunikne žádný okamžik, který bude stát minimálně za fotku.

Motorolu G31 za absolutně nejnižší cenu na trhu a s tříletou zárukou zdarma pořídíte právě zde

  Moto G31 výbava

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)