Přijďte si vyzkoušet hodinky Moto 360 na Android RoadShow v Praze

Motorola Moto 360 1

Chytré hodinky Motorola Moto 360 jsou mezi námi již nějakou dobu, v České republice a na Slovensku jsou však i v tento okamžik stále nedostatkovým zbožím. Společnost Motorola je v tuto chvíli oficiálně prodává pouze v několika vybraných zemích a pokud je chcete zakoupit mimo ně, tak jste odkázáni na internetové aukční stránky, nebo na různé neoficiální prodejce. Pokud si chcete hodinky Motorola Moto 360 před zakoupením vyzkoušet, tak pro vás máme dobrou zprávu – můžete si je přijít osahat na akci Android RoadShow 2014, která proběhne již tuto sobotu v Praze.

Motorola Moto 360 1

Chytré hodinky Motorola Moto 360 se pyšní kulatým kovovým tělem, kterým na první pohled připomínají klasické hodinky. Kromě toho disponují také kvalitním koženým páskem a operačním systémem Android Wear. Hodinky dále dokážou měřit srdeční tep, počítat vaše kroky, zprostředkují veškeré notifikace, jsou kompletně vodotěsné a mnoho dalšího. Na akci Android RoadShow 2014 v Praze budou k vidění jak v černé variantě, tak i ve stříbrné. Pokud si hodinky chcete pořídit, ale nechcete je kupovat bez vyzkoušení, tak si nezapomeňte zakoupit vstupenku.

Motorola Moto 360 Android RoadShow Praha

Video – Moto 360

Motorola Moto 360 – Hands On video

Motorola Moto 360 - Hands On video

Zaregistrujte se na akci Android RoadShow 2014 v Praze a přijďte si osahat chytré hodinky Motorola Moto 360!

registraceHome

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek