Huawei představil monitory MateView a MateView GT. Jsou určené pro profesionály i hráče

Monitory Huawei MateView a MateView GT

Společnost Huawei oficiálně představila na své akci dva nové monitoryHuawei MateView a Huawei MateView GT. První zmiňovaný je určený pro profesionály, zatímco ten druhý pro hráče. Oba dva nabízí poměrně dobrý poměr mezi cenou a výkonem, ačkoliv o vyloženě levné produkty se určitě nejedná.

Monitory Huawei MateView a MateView GT

Pojďme začít tím pro profesionály, tedy Huawei MateView. Ten je vybaven 28,2″ IPS panelem o rozlišení 3840 x 2560 pixelů a poměrem stran 3:2, který je vhodný nejen na střih videa, ale třeba také na práci s dokumenty. Designem trochu připomíná Apple Pro Display XDR nebo nový iMac. Má maximální jas 500 nitů a disponuje 60 Hz obnovovací frekvencí. Dokáže pokrýt 98 % barevného gamutu DCI-P3 se 100 % sRGB. Na zadní straně se nachází hned několik portů včetně audio jacku či 65 W nabíjení třeba telefonu.

Monitory Huawei MateView a MateView GT

Verze Huawei MateView GT je jak již bylo řečeno určená pro hráče. Nabízí 34″ zakřivený displej s rozlišením 3440 x 1440 pixelů a obnovovací frekvenci 165 Hz. Maximální jas pak činí 350 nitů. nechybí podpora 100 % barevného gamutu sRGB a 90 % DCI-P3. Pro základní poslech poslouží 5W reproduktory.

herní monitor huawei

A ceny? Za Huawei MateView zaplatíme 730 dolarů, což je asi 15 200 korun, za herní MateView GT pak 560 dolarů, tedy asi 11 700 korun. Prodej startuje již 1. června.

Koupili byste si monitor od Huawei?

Zdroj: xiaomitoday

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)