TOPlist

Hvězda Liverpoolu Mohamed Salah se stává ambassadorem společnosti Oppo

mohamed salah oppo

Společnost Oppo, která nedávno představila telefon Reno 3 Pro oznámila velkou novinku. Hvězda fotbalového klubu FC Liverpool a zároveň vítěz posledního ročníku Ligy Mistrů Mohamed Salah se stává oficiálním ambasadorem značky Oppo.

Mohamed Salah bude nově reprezentovat Oppo

Oppo přesně ví, co dělá jelikož na Blízkém východě je tento fotbalista opravdu velmi známý, jelikož je egyptské národnosti. Jelikož se chystá telefon uvést v Egyptě, Turecku, Izraeli a dalších zemích již 18. března dává tento ambassadoring velký smysl. Samotný prezident Oppo pro Blízký východ, Ethan Xue se vyjádřil, že je Salah stejným profesionálem, jako fotoaparát telefonu Reno 3. Samozřejmě s nadsázkou.

Oppo však není na poli fotbalistů žádným nováčkem. Delší dobou spolupracuje s klubem FC Barcelona, ale i největšími tenisovými turnaji jako je Wimbledon či Rolnad-Garros. Společnost říká, že taková propojení překlenují komunikaci mezi značkou a energickými uživateli po celém světě. Partnerství mezi Salahem a Oppo vypadá opravdu slibně, jelikož je to jen další důkaz, že se tato společnost chystá stát velikánem a chce působit i na globálním trhu.

Co říkáte na partnerství technologií a sportu?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)