Modern Combat 4: Zero Hour – první pohled

modern1

Čtvrté pokračování akční FPS Modern Combat je konečně na Google Play. V současné době pracujeme na plnohodnotné recenzi, kterou vám přineseme co nevidět. Nyní si však pojďme v prvním pohledu ukázat něco z úvodu hry.

Nukleární válka je na spadnutí. Vy a hrstka odvážných se budete snažit odvrátit hrozící katastrofu. Nový Modern Combat přichází s lepší grafikou a enginem Havok. Čeká na vás více akce, napínavé cut-scény a spousty střílení, protože nepřátel bude opravdu dost a bojovat se bude prakticky po celém světě. Grafické zpracování se na jednotlivých Android zařízeních dost liší. Někdy je dokonce výhodou, když se na váš telefon stáhne ta “osekanější” verze, protože je pak více plynulá. Zde narážíme na místy ne úplně ideální optimalizaci, kvůli které se hra občas kousne i na těch nejsilnějších strojích. U vývojářského studia Gameloft jsme na to však už zvyklí. I přes občasné snížení frameratu je hra velmi povedená.

Vývojářský deník hry ukazuje, jaké technologie se k tvorbě novodobých mobilních her využívají. Pokud vás video zaujme, můžete na Youtube kanále Gameloftu dohledat další díly.

Modern Combat 4: Zero Hour – Dev Diary 1 – iPhone / iPad / Android

Modern Combat 4: Zero Hour - Dev Diary 1 - iPhone / iPad / Android


Modern Combat 4: Zero Hour
Gameloft
Verze1.0.1 (21. 12. 2012)
Velikost1,9 G
2.3+


132,27 Kč

Video

Modern Combat 4: Zero Hour – první pohled

Modern Combat 4: Zero Hour - první pohled

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (29)