Modern Combat 5 bude zdarma, nastupují in-app nákupy

Modern-Combat-5-Featured

Společnost Gameloft stojí za velmi povedenou sérii akčních FPS her Modern Combat. Nejnovější díl s názvem Modern Combat 5 přišel do Google Play stejným způsobem jako předešlé díly – jako placená hra s neomezeným hraním. To se ale nyní mění a můžeme nyní jen spekulovat, co vedení firmy k tomuto kroku vedlo. Slabé prodeje? Možná. Každopádně s novým updatem vstupuje Modern Combat 5 na Google Play jako hra, která je k dispozici zdarma, ale budete bohužel omezeni freemium modelem. To znamená, že pro pokračování ve hře budete muset zaplatit, nebo čekat. To spoustu hráčů nepotěší, na druhou stranu nemusí kvůli vyzkoušení utratit ani korunu. Aktualizace hry Modern Combat 5 přinese také několik novinek – nová třída vojáků, nové zbraně či vylepšený multiplayer. A co zákazníci, kteří si hru Modern Combat 5 koupili? Ti budou mít neomezenou energii pro hraní, status veterána, 200 kreditů a další bonusy.

Modern Combat 5 – Spring Update Dev Diary

Modern Combat 5 - Spring Update Dev Diary


Xiaomi MI Note -  Modern Combat 5

Hra Modern Combat 5 je prozatím na Google Play stále ve své placené verzi, ale verze s freemium modelem by se měla brzy objevit.

Modern Combat 5: mobile FPS
Modern Combat 5: mobile FPS

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)