Mobilní verze PUBG se ukazuje na videu. Máme se na co těšit?

mobilni verze pubg

Mobilní verze PUBG byla odhalena na konci minulého roku. Dokonce se chystají dvě mobilní hry s tímto názvem. Pokud se zajímáte alespoň trochu o hraní her, tak jste o PUBG určitě slyšeli. Jedná se o jednu z nejhranějších her současnosti, kdy ji hrají desítky milionů hráčů po celém světě. Mobilní verze her si vzal pod svá křídla čínský gigant Tencent a z prvotních záběrů to nevypadá vůbec špatně.

Mobilní verze PUBG vypadá jako plnohodnotná hra

Na videu níže můžete vidět hned několik krátkých scén, a to například plazení se v trávě, aby se hráč dostal na místo přestřelky. Z těchto záběrů to vypadá jako plnohodnotná verze “velké” hry z PC a konzolí. To se u mobilních her často nestává. O úspěchu hry tak bude hlavně záležet na ovládání.

Official PUBG Mobile New Gameplay Revealed and New images Android iOS

Official PUBG Mobile New Gameplay Revealed and New images Android iOS

Z videa jde vidět, že podporuje klasické ovládání přes displej, každopádně běží na Unreal Engine 4. To znamená, že podpora gamepadů by neměla být problém. Pokud Tencent přijde s podporou i pro gamepady, mohla by tato hra začít nabírat na úspěchu i na mobilních telefonech. Existuje už několik klonů PUBG, ale všechny mají hodně krkolomné ovládání. Právě podpora gamepadů by mohla znamenat velký rozdíl.

Zajímavá je také informace o vydání hry, vyjít má podle spekulací již 18. ledna. I když zatím pouze v domovské Číně. O rozšíření na západ se zatím nemluví, nicméně vzhledem k tomu, že se jedná o hit po celém světě, tak by byli vývojáři sami proti sobě, kdyby hra nevyšla v Evropě a USA.

Co říkáte na záběry z mobilní verze PUBG?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)