Menu

Mobilní hra South Park konečně příští týden vychází

Mobilní hra South Park: Phone Destroyer se představila již v červnu tohoto roku. Od té doby byla dostupná pro několik trhů, kde se testovala. Nyní ale konečně Ubisoft oznámil, kdy se hra oficiálně spustí na Androidu i iOS.

Nová mobilní hra South Park vychází 9. listopadu

Podle vývojářů je tato nová South Park hra o sbírání karet a soubojích s jinými hráči. A to s celou řadou ikonických postav a také humoru South Parku. Momentálně je ve hře více než 80 karet, které se postupným hraním můžou vylepšovat.

Ve hře je také příběh, který vznikl ve spolupráci přímo se South Park Digital Studios. Podobnou spolupráci vznikla i konzolová a PC hra, která vyšla před několika dny. I v mobilní hře hrajete jako úplně nová postava. Tu si budete moct upravit zcela podle vlastních představ. Momentálně se do hry můžete registrovat na Google Play, odměnou pak bude speciální oblek pro vaši postavu. Příští týden se pak hra spouští a půjde zdarma stáhnout.

Těšíte se na novou mobilní hru South Park?

Zdroj: phonearena.com

 

Komentáře

MaXi

2.11.2017 8:16

podle obrazku a popisu, ze jde o sbirani karet a souboje mezi hraci, to vidim na kopii Clash Royale, nekde nejake dalsi tipy? :D

RSS (komentáře k článku)