Nový přepínač snadno umožní “vyčistit” mobilní Google Chrome

mobilní Google Chrome kanál Objevit Discover vypnutí

Jestli patříte mezi pravidelné uživatele mobilních Google aplikací, pravděpodobně jste zaznamenali fakt, že se na stále viditelnějších místech objevuje Kanál Objevit (Discover). Jedním z posledních takových míst se nedávno stala hlavní obrazovka v mobilním Google Chrome, kde se známá nabídka se zpravodajskými články usídlila pod osmi ikonami nejpoužívanějších webů. Tato změna si rozhodně nenašla jen fanoušky, takže je dobře, že celá sekce půjde podle všeho vypnout.

Když v tuto chvíli otevřete poslední ostrou verzi mobilního Chromu, uvidíte, že velkou část hlavní obrazovky zabírají právě doporučené články. A to jak ze zmíněné sekce Discover, tak i z vedlejší nabídky Sledováno. Celý tento segment se již dá vypnout pomocí parametru Feed ablation v chrome://flags v prohlížeči Chrome Canary.

Chrome Canary (Unstable)
Chrome Canary (Unstable)

Pro některé uživatele může být vypnutí této sekce prostředkem pro “vyčištění” daného prostoru od zbytečného obsahu. Jak bychom si ale například přáli i my, časem by snad mohlo toto přepínání vést i k tomu, že bude na obrazovce k dispozici více než osm zástupců webů. Třeba i s většími dlaždicemi.

Jak častou otevíráte tuto kartu v Google Chrome?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)