Nová značně vylepšená mobilní FIFA už se dá stahovat: Konečně pořádný fotbal do kapsy

mobilni fifa android zdarma

Electronic Arts kompletně předělala svou mobilní hru FIFA, v podstatě se jedná o zcela kompletní předělání, včetně nové grafiky, nové hratelnosti, fyziky apod. Dobrou zprávou je to, že i po této aktualizaci je hra zdarma. A po poměrně dlouhém beta testování, se konečně dá stahovat stabilní verze z Google Play.

Mobilní FIFA se zcela předělala. Nový díl vypadá skvěle

Jedna z nejdůležitějších herních značek pro Electronic Arts konečně obdržela důstojnou verzi na mobilní telefony. Jak iOS tak i Android uživatelé se v novém díle FIFA můžou těšit na značně vylepšenou grafickou stránku hry. Vylepšily se modely hráčů, mají mnohem propracovanější tváře, animace jsou nyní plynulejší i oslavy gólů byly vylepšeny. V neposlední řadě se předělala i fyzika hráčů či balónu, obzvlášť se vývojáři zaměřili na defenzivu.

FIFA Mobile New Season: Reveal Trailer

FIFA Mobile New Season: Reveal Trailer

Mezi novými funkcemi nalezneme například real-time head to head multiplayer. Jak celá hra vypadá, můžete vidět v traileru výše. Hra se dá stahovat zdarma, což ale také znamená to, že se v ní vyskytují dodatečné platby za reálné peníze. Ty se můžou vyšplhat do částky až 2 490 Kč za jednu položku.

FIFA Soccer
FIFA Soccer

Vyzkoušeli jste předělanou FIFU? Jak se vám nový díl líbí?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)