TOPlist

Oblíbená MMO hra Albion Online dorazí za pár dní zdarma na Google Play

Albion Online dorazí brzy Google Play

Albion Online je populární sandboxová MMO hra, která pochází (z velké části) od tvůrců vesmírného EVE Online. Přestože si na oficiálním webu můžete stáhnout apk. soubor hry Albion Online a pomocí něj hru hrát na Androidu, dodnes není na Google Play. Jablíčkáři mají oči pro pláč, jelikož na App Store hra také ještě není.

Albion Online dorazí brzy Google Play

Když se před několika lety uspořádala crowdfundingová kampaň, vývojáři slibovali že kromě Windows a macOS verze vznikne také port pro mobilní platformy. To sice bylo dodrženo, ale zatím pouze z části. Verze pro iOS totiž stále chybí, což se ale brzy změní. Vývojáři ze studia Sandbox Interactive oznamují, že vyjde hra na iOS i Android (resp. bude k dispozici na Google Play) a dokonce se dočkáme i možností hraní cross-play. V kalendáři si zaškrněte datum 9. června.

Albion Online Goes Mobile June 9th

Albion Online Goes Mobile June 9th

Albion Online
Albion Online

Mobilní verze bude navíc totožná jako ta na počítačích. Již nyní se můžete do Albion Online registrovat v Obchodě Play. Komunita se nejvíce obává problémů s výkonem, jelikož na slabších Android zařízeních se hra zasekává a občas padá. Můžeme tedy pouze doufat, že vývojáři na optimalizaci ještě zapracují.

Jak se na hru těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)