MKBHD odhaluje ve svém videu OnePlus Nord. Skvělá modrá varianta nás uchvátila

oneplus nord

Velmi očekávaný telefon OnePlus Nord se sice oficiálního představení dočká až příští týden, ovšem nejnovější video od MKBHD nám dává první pohled nejen na design, ale prozrazuje také další velmi zajímavé informace. Co jsme se tedy z videa dověděli?

MKBHD odhaluje ve svém videu OnePlus Nord

Marques Brownlee ve svém videu diskutuje se spoluzakladatelem OnePlus – Carlem Pei. Ten nám kromě zajímavých informací odhalil také nadcházející sluchátka OnePlus Buds TWS. Ty navíc nosil celou dobu v parádní modro-zelené barevné variantě. Pei rovněž odhalil první prototyp telefonu, který jsme mohli vidět v nedávno uvedeném traileru.

oneplus nord mkbhd

Dověděli jsme se také cenu některých komponent. Za zmínku stojí NFC, které stojí výrobce 4 dolary (asi 93 korun), vodotěsnosti, která vyšla na 15 dolarů (asi 350 korun). Carl rovněž sdělil, že je OLED displej asi 2x dražší, než LCD panel. Záleží však na dalších důležitých faktorech jako je třeba zahnutí displeje do stran, což zvyšuje nejen samotnou výrobu, ale i zvýšenou poruchovost při výrobě.

OnePlus Nord Reveal! How Much Do Smartphones Actually Cost?

OnePlus Nord Reveal! How Much Do Smartphones Actually Cost?

Pei rovněž společnost OnePlus do značné míry obhajoval ve smyslu toho, proč jí tak dlouho trvalo, než se vrátila na trh vyšší střední třídy. Prý čekal na moment, kdy levnější čipsety nabídnou podobný zážitek, jako vlajkové lodě. A právě ze Snapdragonu 765G je přímo nadšený. Ve videu se zmiňuje spousta dalších zajímavostí takže pokud se telefonu nemůžete dočkat, rozhodně doporučujeme na něj mrknout.

Těšíte se na OnePlus Nord?

Zdroj: YouTube MKBHD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)