Xiaomi intenzivně testuje MIUI 14. Uživatelé se mohou těšit na nový vzhled

xiaomi miui 14

Už příští měsíc by nám měla společnost Xiaomi odhalit vlajkové lodě Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro, které pochopitelně přijdou se špičkovým hardwarem, ale také novým systémem MIUI 14, který bude postaven okolo Androidu 13. Pokud by vás zajímalo, jak bude Xiaomi 13 vypadat, včera jsme vás informovali o uniklé zadní straně, která vypadá poněkud zvláštně.

Čínský gigant podle všeho nový systém v těchto chvílích testuje a tak bychom se jej teoreticky mohli brzy dočkat také v ostatních modelech. Je pravděpodobné, že jako první dojde na řadu Xiaomi 12/12S. Následovat by měly mobily Xiaomi 12T, které firma uvedla teprve před několika týdny. Zatímco MIUI 13 bylo zaměřeno především na výkon, chystané MIUI 14 má dostat nový designový jazyk a spekuluje se také o přepracovaném ovládacím centru. Dostane se také na nové widgety či přepracované systémové aplikace jako Galerie, Hodiny či Trezor. Rozhodně se tedy máme na co těšit.

Jak se těšíte na MIUI 14?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)