Jaké novinky očekávat v MIUI 14? Unikla hromada screenshotů

xiaomi miui 14

Okolo MIUI 14 se v posledních týdnech objevují stále nové informace. Podle nich se má nová čínská nadstavba ukázat již v srpnu vedle dalších Xiaomi produktů a nyní uniká hromada screenshotů, díky které víme, na co bude nový systém lákat.

MIUI 14 na prvních screenshotech

MIUI 14 bude pochopitelně založeno na systému Android 13 a přinese několik vítaných funkcí. Tyto konkrétní snímky pocházejí z verze 22.7.19. Vzhledem k tomu, že Xiaomi používá v číslování data je jasné, že jde o několik dní starý build. Ze screenshotů můžeme vidět, že evolucí prošla aplikace Galerie, která nabídne možnost kopírování textu z vyfocených dokumentů. Přibude také funkce “V tento den”, která zobrazí starší fotografie, které byly zachyceny v daný den.

Za zmínku stojí rovněž podpora Bluetooth LE Audio a podporu vysílání Auracast, o kterém jsme vám psali v jednom z našich předešlých článků. V podstatě jde o to, že bude možné připojit k jednomu zařízení desítky různých sluchátek či reproduktorů. Funkce Multi-Stream pak zajistí odesílání stejného zvuku do dvou bezdrátových sluchátek současně, což oceníte třeba na cestách. Počítá se také s ochranou proti podezřelým hovorům, zprávám a aplikacím.

Jak se těšíte na MIUI 14?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)