První vizuální ochutnávka MIUI 13. Jak velké změny nastanou?

MIUI 13 první pohled Mi Drive Xiaomi

Už patříte se svým Xiaomi či Redmi telefonem mezi šťastné uživatele Android nadstavby MIUI 12 či 12.5? Dobře pro vás. Pokud přitom patříte mezi nadšence, kteří okamžitě vyhlížejí nejnovější verze a novinky, máme pro vás první pohled na finalizované MIUI 13. Z několika zdrojů se povedlo poskládat pár snímků obrazovky ze správce souborů v tomto prostředí. A k nim i krátké video zachycující některé animace.

Jak se dalo očekávat, a zmíněné snímky to částečně potvrzují, přechod z verze 12 na variantu 13 nebude po stránce designu příliš radikální. To se stalo při poslední generační aktualizaci, takže Xiaomi nemá úplně důvod velké věci opět měnit.

První pohled v případě přiložených snímků a jednoho videa ukazuje nabídku aplikací a prostředí aplikace Mi Drive, tedy správce obsahu v úložišti. MIUI 13 mělo podle prvních předpokladů oficiálně spatřit světlo světa už na konci června. Teď to vypadá, že se tak stane až v červenci. Před časem se objevil i předběžný seznam telefonů, které by měly novou nadstavbu dostat.

Která verze MIUI vám zatím nejvíc seděla?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)