Stahujte: Nové MIUI 12 tapety Mars a Země pro jakýkoli mobil

MIUI 12 Super Wallpaper port nové tapety Země Mars

Linuxct, člen komunity XDA Developers a vývojář šikovné aplikace MIUI 12 Super Wallpaper port s tapetami ze známého Xiaomi systému, před pár dny své dílo velmi mile upravil. Planety Mars a Země mají v tomto nástroji nové tapety, které jdou navíc nově mnohem jednodušeji vybírat a nastavovat. Z naší domovské planety jsou to řecká pláž Navagio a italské Dolomity. V případě našeho červeného souseda jsou to lokace Pahrump Hills a Bahram Vallis.

Upravený MIUI 12 Super Wallpaper port má nové přepínání tapet, které jde nyní provádět skrze jedinou aplikaci a není nutné stahovat další apk. Pozadí mohou také dynamicky měnit svou světlost v závislosti na denní době. Kvůli této změně však dál není možné manuálně vybírat tmavou či světlou variantu pozadí. Pro uživatele, kteří chtějí používat tmavou variantu a současně chtějí ponechat dynamický režim, doporučuje autor nastavit periodu například od 4:00 do 3:59. Nové verze instalátorů pro MIUI 12 tapety můžete stahovat z APKMirror. Zvlášť pro Zemi a pro Mars.

Jakou máte nyní tapetu v mobilu?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)