Minions Paradise: s Mimoni na dovolené v novince od EA

minion_paradise_ico

V Obchodě Play se objevil nový titul: Minions Paradise, nejnovější hra od EA Mobile a Illumination Entertainment, ve které se představuje nový Mimoň Phil. Nová postavička je trošku neohrabaná a dostává se do různých bláznivých situací, s jejichž vyřešením jí musíte pomoci. Poté, co se se žlutými hrdiny náhodou převrhne loď, na které všichni slavili, je nutné vytvořit tým a prozkoumat ostrovy. Úkolem hráče pak je zajistit Mimoňům nejlepší možnou dovolenou v tropickém ostrovním ráji.

Meet Phil in the Minions Paradise game

Meet Phil in the Minions Paradise game

V Minions Paradise je cílem hry výstavba budov a plnění konkrétních úkolů na ostrovech. Mimoni tak například budou muset sbírat kokosové ořechy z palmy nebo bambus v bambusovém háji. Tyto úlohy budou nějakou dobu trvat, nicméně je možné je dokončit okamžitě díky Dublonům – herní prémiovou měnou. Součástí je také řada miniher – například jízda na aligátořích vodních lyžích, během které budete sbírat žraločí zuby.

Užijte si párty v Minions Paradise Užijte si párty v Minions Paradise

Ostrovy pro Mimoně postupně vybavíte volejbalovými kurty, vířivkou a rekreačním střediskem, jakož i dalšími artefakty, jejichž cílem je ztroskotané Mimoně pobavit a učinit šťastnými, což je velmi důležité.

Za plnění úkolů dostává hráč herní měnu a speciální “Party body”, jež se zobrazují v rohu obrazovky a slouží jako hodnocení zkušeností. Pokaždé, když získáte potřebný počet bodů, čeká na Mimoně ostrovní večírek a hráč obdrží speciální cenu, jako je zvýšení rychlosti, která umožní splnit některé úkoly dvakrát rychleji.

Zpočátku je mnoho předmětů ve hře uzamčeno a dostanete se k nim až po zisku určitého počtu bodů. V Minions Paradise vás kromě barevné grafiky, tropického ostrova, hudby a zábavných miniher čeká herní zážitek s příjemným příběhem.

Kde stáhnout hru Minions Paradise?

Hru Minions Paradise lze zdarma stáhnout z Obchodu Play na zařízení s Androidem 4.1 a novějším. Dosud si ji nainstalovalo více než půl milionu hráčů a její průměrná známka je 4,2. Další informace najdete na oficiální webu www.minionsparadise.com.

Minions Paradise™
Minions Paradise™

Zdroje: Android Central, AdWeek, AppAdvice.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)