Microsoft poodhaluje propojení Androidu a Windows na dalším snímku

android windows notifikace propojeni your phone companion

Společnost Microsoft v posledních měsících intenzivně pracuje na propojení Androidu s Windows. A to pomocí již existující aplikace Your Phone, kterou naleznete na Google Play. V současné podobě toho ale moc neumí. Brzy se však máme dočkat jedné důležité funkce, a to možnosti zobrazení notifikací z telefonu přímo ve Windows. Nyní jsme se dočkali obrázku, jak to bude vypadat.

Microsoft spoléhá na propojení Androidu a Windows

Aplikace Your Phone byla představena již v minulém roce. Prozatím slouží hlavně ke sdílení souborů mezi počítačem a telefonem anebo zrcadlení obrazovky. Zanedlouho se má ale dostat na funkci zobrazení mobilních notifikací přímo na Windows.

notifikace your phone microsoft windows android

Pokud jste přihlášení do Insider programu, tak už byste první testovací verzi měli dostat velmi brzy, jak Microsoft oznámil. Pro klasické uživatele se funkce objeví později. Prozatím jde ale vidět, že se jedná o rozpracovanou verzi, protože chybí možnost odpovědí, lajkování apod. I z toho důvodu se zatím neplánuje rozšíření pro klasické uživatele.

K dispozici alespoň máme další snímek toho, jak budou notifikace z telefonu vypadat na Windows. Všimnout si můžete podpory různých aplikací od Twitteru, přes Facebook Messenger, OneDrive až po Google.

Your Phone Companion - Link to Windows
Your Phone Companion - Link to Windows

Těšíte se na tuto funkci v aplikaci Microsoft Your Phone?

Zdroj: talkandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)