Microsoft Teams spustil děsivý trik, který za vás uklidí pokoj a odstraní zvuky v pozadí

Microsoft Teams
  • Microsoft Teams je platforma, která nabízí lepší spojení firemních zaměstnanců
  • Nabídne dvě nové funkce – odstraní pozadí a izoluje zvuk
  • Funkce dělá prostor za vámi vizuálně přitažlivější

Microsoft Teams je platforma určená pro firmy, umožňující propojenou textovou komunikaci, datové úložiště, a hlavně videohovory. Nyní se dočkala dvou nových funkcí, které mají uživatelům ulehčit práci s chaotickým uklízením před každou firemní online schůzkou. Funkce využívá umělou inteligenci, která za vás pozmění prostor za vámi a dokonce rozpozná váš hlas a odfiltruje hluk v pozadí.

Pokud máte to štěstí a jste jedním z těch, kdo alespoň částečně pracují z domova nebo jste prostě jen často součástí firemních videohovorů a využíváte produkty Microsoft, nástroj bude pro vás to pravé ořechové. Poradí si s křičícími dětmi, ale i se stavební prací v pozadí, díky funkci rozpoznání hlasu jej pečlivě izoluje a odfiltruje veškeré zvuky okolního pozadí. A to není vše, nová funkce „ozdobení pozadí“ za vás provede to největší kouzlo.

Microsoft Teams Nová funkce

Microsoft již dlouho nabízí virtuální pozadí, ale teď dokáže vytvořit pozadí na základě toho, co máte za sebou. Dříve jste mohli pozadí za sebou rozmazat nebo přidat efekt uklizené designové místnosti. Nově ale uklidí přebytečné věci, nepořádek, přidá dekoraci a dokáže vytvořit i nespočet světel, rostlin a dokonce také sezónní dekorace. Zkrátka udělá prostor za vámi vizuálně přitažlivější. Tyto funkce budou spuštěny pro Premium uživatele začátkem roku 2024.

Microsoft Teams
Microsoft Teams

Využíváte Microsoft Teams?

Zdroj: The Verge, Microsoft News

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)