Menu

Microsoft ukončí podporu starší verze aplikace Outlook pro Android

Společnost Microsoft před nedávnem vydala novou aplikaci emailového klienta Outlook pro operační systémy Android. Všem, co doposud používali starší verzi tohoto klienta, se doporučuje přechod na tu novou, neboť se Microsoft chystá ukončit její podporu.

Microsoft Outlook

Microsoft outlook android

Starší verze aplikace již v současné době není dostupná v obchodě Google Play, stále se však najde nejeden uživatel, který ji používá ve svém zařízení. Nová verze bude kompatibilní s verzí operačního systému Android 4.0 a vyšší. To znamená, že majitelé starších zařízení, která nepodporují výše zmíněnou verzi systému, nebudou moci novou aplikaci pro emailového klienta využívat. Horší zprávou pro ně však může být to, že fungovat nebude ani starší verze.

Zdroj: androidcentral.com

 

Komentáře

Won

Won

z aplikace
28.6.2015 9:55

Tak to je pěkné, ale jak si podle nich mám synchronizovat kalendář z Outlook.com do telefonu, když to ta nová aplikace (na rozdíl od staré) neumí? To mi už asi neřeknou.

faktužmetedmegamocmoczacinatestvat

faktužmetedmegamocmoczacinatestvat

28.6.2015 15:24

Bohužel, MS Outlook má na Androidu k tomu na PC nekutečně daleko … :(

audis

audis

28.6.2015 22:08

won: ve svem telefonu zadejte přihlaškovací udaje do účtu Exchange. Pak budou ve výchozích programech emaily, kontakty kalendář , ukoly.

Won

Won

28.6.2015 23:29

Audis: To je pravda, ale stará aplikace synchronizovala Outlook kalendář s Google Kalendářem v telefonu. To nová neumí.

RSS (komentáře k článku)