TOPlist

Upgradujte svůj počítač! Doživotní klíč k Office 2021 Pro je nyní pouze za 27,25 €

windows office klíče sleva

Komerční článek

Nejnovější software Microsoft může být pro vaše obchodní nebo individuální potřeby opravdu užitečný. V každém případě však může být poměrně nákladný. Pokud si Windows 11 Pro koupíte přímo od společnosti Microsoft, bude vás stát klidně hodně přes 4 tisíce korun. Pokud navíc budete chtít získat i přístup ke kancelářskému balíku Office 2021, vyjde vás to na dalších zhruba 10 tisíc korun, což významně zatíží vaši peněženku.

Proto je tady Godeal24, který může zachránit vás i vaši peněženku! V rámci akce Godeal24 ke Dni matek je doživotní licence Office 2021 Pro neuvěřitelně levná, a to už za 27,25 € (cca 681 Kč)! To je více než 90% sleva z původní ceny. A co víc, Office 2021 Professional 5 PC vás vyjdou na pouhých 22,60 € (cca 565 Kč) za PC! Office 2021 potřebuje perfektní operační systém – nejnovější Windows 11 Pro za 13,25 € (cca 331 Kč). Tato nabídka brzy vyprší, takže pokud nechcete přijít o tuto šanci, objednejte si co nejdříve.

Nakopněte svou produktivitu s kancelářskými balíčky Office!

Využijte skvělé slevy nejen na Windows 11 Pro!

Získejte svůj cenově zvýhodněný balíček softwarů ještě dnes! (Slevový kód „SGO62„)

Parádní hromadné slevy jsou tu!

50% slevy na další Windows a Office! (Slevový kód “ „SGO50„)

Další parádní softwary ve slevě:

Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)