Microsoft Edge Beta nabízí větší synchronizaci mezi Androidem a Windows 10

microsoft edge

Jestliže rádi používáte Microsoft Edge, máme pro vás dobrou zprávu, jelikož nyní jeho beta verze nabízí synchronizaci mezi Androidem a Windows 10. Aktualizace je tak vhodná zejména pro uživatele, kteří tento prohlížeč používají jako svůj primární. Čeho všeho se to tedy týká?

Microsoft Edge Beta Windows 10 a Android

Mezi Androidem a Windows 10 budete moci nově synchronizovat nedávné karty a historii prohlížeče Edge. Tato funkce je součástí nejnovější beta verze Edge pro Android a Windows 10, takže pokud se nemůžete dočkat, můžete ji vyzkoušet už teď. Edge je obecně skvělým prohlížečem, který je výbornou alternativu pro uživatele, kteří nechtějí používat Google Chrome, ať už je to z jakýchkoliv důvodů. Je totiž na platformě Chromium, což je otevřený zdrojový kód od Googlu a tak se Edge v lecčem právě Chromu podobá.

Microsoft Edge: Web Browser
Microsoft Edge: Web Browser
Microsoft Edge Beta Windows 10 a Android

Prohlížeč Edge již nějakou dobu umí synchronizovat hesla a záložky, ovšem tato aktualizace funkce přidává a celý prohlížeč vylepšuje. Samozřejmě můžeme počítat také s opravami chyb. Microsoft zatím neřekl, kdy bude funkce dostupná pro ostrou verzi. Dá se však čekat, že to bude maximálně několik týdnů. Nevíme jak vy, ale my se na funkci velmi těšíme. O této zprávě informoval web WindowsCentral.

Používáte prohlížeč Microsoft Edge?

 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)