Menu

Microsoft Edge už nebude vysávat baterii vašeho telefonu

Microsoft vydal aktualizaci pro svůj prohlížeč Edge. První verze vyšla před více, než měsícem a prohlížeč se potýkal s několika problémy. Po poslední aktualizaci byly opraveny některé chyby a prohlížeč by měl být šetrnější k vaší baterii.

Microsoft opravuje chyby v Edge

Microsoft vydal novou aktualizaci pro svůj prohlížeč Edge pro telefony. Po vydání první verze se objevilo hned několik problémů. V první řadě se telefon extrémně zahříval. To šlo ruku v ruce s vysokými nároky na baterii telefonu. Z internetového prohlížeče se tak stal žrout baterie. To by se mělo po poslední aktualizaci změnit.

Problémy s přehříváním a rychlým vybíjením baterie byly po poslední aktualizaci odstraněny. To ovšem není jediné, co aktualizace přináší. Dále si můžete synchronizovat hesla. Užitečnou funkcí je prohlížení na telefonu i na PC. Můžete tedy prohlížet stránku na telefonu a práci dokončit na počítači.

V poslední řadě pak byla usnadněna práce s více panely a zlepšena stabilita. Nově si uživatelé mohou zapnout noční režim, což šetří jak vaši baterii, tak vaše oči. Je třeba mít na paměti, že se stále jedná o beta verzi. Navzdory tomu Microsoft bere v potaz reakce uživatelů a snaží se vytvořit uživatelsky přívětivější prohlížeč. Můžeme jen doufat, že Microsoft svůj Edge dotáhne do konce.

Microsoft Edge
Microsoft Edge

Vyzkoušeli jste už Microsoft Edge na svém telefonu?

Zdroj: phonearena.com

 

Komentáře

Ctvrtek Dopoledne

27.11.2017 16:11

Nevysával, nevysává a ani vysávat nebude ;-)

petr dvorak

29.11.2017 2:13

Mám ho a nějaké větší spotřeby jsem si nevšimnul. Celkem mi vyhovuje.

-mm3

29.11.2017 8:46

Nikdy mi baterií vyloženě nevysával, nicméně spotřebu měl o něco větší než Opera a dosud má (podle AccuBattery tak 230-300 mA, Chrome a Opera kolem 160-170), tak soufám, že to vylepšili.

RSS (komentáře k článku)