Xiaomi prý zítra uvede i koloběžku a televizi. Známe ceny i parametry

Xiaomi Mi Scooter Pro 2 TV 5 Pro uniklé ceny parametry

Čínské Xiaomi má na pondělí 8/. února naplánované oficiální globální představení nového vlajkového telefonu Mi 11. Celá akce by ovšem neměla být jen o něm. Spekuluje se například o dvou dalších mobilech ve stejné řadě, ale i o dalších kouscích elektroniky. Podle informací indického serveru 91mobiles Xiaomi uvede také koloběžku Mi Electric Scooter Pro 2 a 75palcovou Mi TV 5 Pro, ke kterým dodal dokonce i uniklé parametry a ceny v eurech.

Koloběžka, která je vyobrazená na snímku v Tweetu a která má na světový trh vyrazit je prý model Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition. Díky 12 400mAh baterii má mít dojezd 45 kilometrů, maximální rychlost 25 km/h (výkon 300 W) a hmotnost 14,2 kilogramu. Nová koloběžka má prý stát mezi 700 až 800 eury, tedy cca 18 000 – 20 500 Kč. Zmíněná televize by měla mít nativní 4K rozlišení a Quantum-dot LED 75″ obrazovku s podporou HDR10+. Mezi další parametry patří 178stupňový pozorovací úhel, 97% poměr displeje vůči tělu, 4 GB RAM a 64GB úložiště nebo 8W reproduktory. Cena by prý měla začínat někde na 1200 eurech, tedy nad hranicí 30 tisíc korun.

Za pár hodin uvidíme, jestli se uniklé parametry a ceny Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 a Mi TV 5 Pro shodují s realitou. Taky je klidně možné, že koloběžka i televize přijdou v několika dalších variantách.

Na které pondělní novinky od Xiaomi se nejvíc těšíte?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)