Nové video potvrzuje vylepšený Mi Mix 2S: Xiaomi elegantně vyřešilo výřez displeje

vylepšený mi mix 2S telefon

Dříve uniklé obrázky naznačovaly, že Xiaomi chystá pro vylepšený Mi Mix 2S trochu odlišný výřez v displeji než má veškerá konkurence. Selfie kameru přesunulo do pravého horního rohu, kde si elegantně “ukradne” jen minimum místa v displeji. Nyní se na internet dostalo video, které ukazuje telefon za běhu a opět i s tímto výřezem. Vypadá to tak, že se stane skutečností.

Vylepšený Mi Mix 2S se má představit ještě tento měsíc

Jestli jde opravdu o finální verzi telefonu, nebo třeba jen prototyp, si musíme ještě chvíli počkat. Nicméně čekaní to nebude dlouhé, oficiálně by se měl tento telefon představit ještě na konci března. Bohužel z nově uniklého videa není vidět, jak moc velký je rámeček na spodní straně. Pokud by ale byl menší, tak by Xiaomi bylo žhavým kandidátem na to, aby mělo telefon s nejmenšími rámečky na trhu.

Xiaomi Mi Mix 2s leaked out

Xiaomi Mi Mix 2s leaked out

Pokud jde o parametry, tak toho moc nevíme, nicméně mělo by jít o vylepšení vlajkového modelu. V tomhle případě tedy Snapdragon 845, 6 GB RAM nebo třeba duální fotoaparát.

Líbí se vám tohle řešení výřezu v displeji?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)